Щоб усі боялись: КНДР запустила балістичну ракету з макетом ядерної боєголовки

<strong>Щоб усі боялись: КНДР запустила балістичну ракету з макетом ядерної боєголовки</strong>

КНДР знову запустила балістичну ракету, за процесом особисто спостерігали північнокорейський лідер Кім Чен Ин та його маленька донька. Цього разу військові навчання імітували ядерну контратаку проти США та Південної Кореї, яка наразі проводять спільні маневри. 

Як пише Reuters, в неділю, 19 березня, Північна Корея здійснила пуск балістичної ракети, оснащеної макетом ядерної боєголовки. Вона пролетіла 800 км, перш ніж “вразити ціль” на висоті 800 м. 

Аналітики, спираючись на знімки, дійшли висновку, що КНДР запустила балістичну ракету малої дальності КН-23. Однак, на відміну від попередніх тестових пусків, напередодні її запускали з шахти. 

В Північній Кореї заявили, що навчання мали на меті підвищити “потенціал стримування війни”. 

“Навчання також були спрямовані на те, щоб продемонструвати нашу більш жорстку волю до реальної відповіді на війну і надіслати сильніше попередження ворогові, який розширює свої військові навчання для агресії", - наголосили в Пхеньяні. 

Як відомо, цього місяця США та Південна Корея проводять спільні маневри, у тому числі повітряні та морські навчання за участю американських бомбардувальників B-1B. В понеділок, 20 березня, відбудуться перші за п'ять років великомасштабні навчання з висадки морського десанту Ssangyong, які триватимуть два тижні до 3 квітня.

Нагадаємо, 16 березня КНДР запускала міжконтинентальну балістичну ракету “Хвасон-17”. 14 березня режим Кім Чен Ина запустив дві балістичні ракети малої дальності (SRBM)  напрямку Східного моря Північна Корея. Обидві здолали відстань у 620 км. 12 березня Північна Корея здійснила випробувальний пуск двох стратегічних крилатих ракет з підводного човна.

Ще до запусків КНДР заявила, що будь-яка спроба з боку США збити хоч одну з її ракет під час випробувальних пусків, буде розцінена як оголошення війни.

Як писав "Ми-Україна" раніше, днями в КНДР заявили про понад 800 тис. молодих людей, які зголосились вступити до армії. За даними влади, ці особи готові “покарати американських імперіалістів і маріонеток-зрадників”.

Головне