Це стане початком війни: в КНДР застерегли США від спроб зірвати ракетні випробування

КНДР заявила, що будь-яка спроба з боку США збити хоч одну з її ракет під час випробувальних пусків, буде розцінена як оголошення війни. 

Про це заявила сестра північнокорейського лідера Кім Чен Ина – Кім Йо Чжон, пише Reuters. Наразі вона обіймає посаду заступниці завідувача відділу пропаганди та агітації ЦК Трудової партії Кореї. 

“Якщо проти нашої стратегічної зброї будуть вжиті такі дії, як перехоплення, під час її випробування в ситуації, яка не загрожує безпеці сусідніх країн, це буде сприйнято як явне оголошення війни КНДР”, — наголосила Кім Йо Чжон. 

Її заява пролунала у відповідь на заяву очільника Індо-Тихоокеанського командування американських сил Джона Аківіліно, яку поширили південнокорейські медіа. У ній йшлося про те, що у разі запуску Північною Кореєю міжконтинентальної балістичної ракети у бік Тихого океану, США її негайно зіб’ють. 

Нагадаємо, раніше НАТО заявило, що має докази передачі КНДР росії ракет для використання на війні проти України.

“Нам відомо, що Північна Корея надає військову допомогу росії у війні – ракетами й снарядами, і це лише підкреслює, як усе взаємопов’язано”, – зазначив генсек альянсу Єнс Столтенберг.

Також він додав, що останнім часом КНДР значно активізувала випробування балістичних ракет.

Як писав “Ми-Україна” раніше, влада Антигуа та Барбуди оголосили про намір виставити на продаж суперяхту Alfa Nero, яка, ймовірно, є власністю російського олігарха Андрія Гур’єва

Головне