КНДР здійснила ще один пуск балістичних ракет

Корейська Народно-Демократична Республіка (КНДР) у вівторок, 14 березня, здійснила черговий випробувальний пуск ракет. Другий за останні кілька днів запуск відбувається на тлі спільних навчань США та Південної Кореї. 

Як пише Reuters, цього разу у напрямку Східного моря Північна Корея запустила дві балістичні ракети малої дальності (SRBM). Обидві здолали відстань у 620 км, розповіли в Об’єднаному комітеті начальників штабів Південної Кореї.

“Рішуче засуджуємо серію пусків балістичних ракет з боку КНДР як акт серйозної провокації, що завдає шкоди миру та стабільності не лише на Корейському півострові, а й у міжнародному співтоваристві, а також явне порушення резолюцій Ради Безпеки ООН”, – йдеться у його заяві. 

Американське командування в Індо-Тихоокеанському регіоні наголосило, що зобов’язання США щодо захисту Південної Кореї залишаються непохитними. 

Нагадаємо, 12 березня КНДР здійснила випробувальний пуск двох стратегічних крилатих ракет з підводного човна “8.24 Yongung”. Їхній запуск відбувся напередодні початку спільних навчань південнокорейського та американського військ під назвою “Щит свободи 23”. 

Раніше цього місяця влада Північної Кореї заявила, що будь-яка спроба з боку США збити хоч одну з її ракет під час випробувальних пусків, буде розцінена як оголошення війни.

Як писав “Ми-Україна” раніше, російські окупаційні війська завдали ударів по місту Краматорськ Донецької області. Зокрема, снаряди влучили в багатоквартирні будинки.

Окупанти вдарили ракетою по центру міста. За оперативною інформацією, російські снаряди пошкодили шість багатоповерхівок.

Головне