Український контрнаступ досягне кульмінації у перші 3-4 дні, - генерал США

Український контрнаступ досягне кульмінації у перші 3-4 дні, - генерал США

Американський генерал, колишній директор ЦРУ Девід Петреус впевнений, що контрнаступ ЗСУ буде дуже потужним, а українські захисники під час нього "досягнуть загальновійськового ефекту".

Про це пише The Guardian.

На його думку, український контрнаступ досягне кульмінації у перші 3-4 дні.

Він вважає, що за цей час українські військові просунуться вперед, а російська армія понесе масштабні втрати. Петреус також заявив, що контрнаступ "буде вражаючим".

"Я вважаю, що контрнаступ України буде дуже потужним. Ймовірно, вони досягнуть загальновійськового ефекту, тобто успішно проводитимуть загальновійськові операції", – підкреслив генерал.

Також він зазначив, що Сили оборони України працюватимуть злагоджено і комплексно, виконуючи різні завдання, зокрема, розмінування, прориви, протиповітряна оборона для захисту військ.

"Українці застосовуватимуть засоби радіоелектронної боротьби, налагоджуватимуть логістику та працюватимуть за підтримки артилерії та мінометів", – сказав Петреус.

Нагадаємо, 3 червня президент Володимир Зеленський оцінив готовність України до контрнаступу.

Водночас глава держави наголосив, що ціна наступу Сил оборони України може виявитись дуже високою у вимірі втрат особового складу.

“Не знаю точно, скільки часу це займе і яку ціну ми заплатимо”, – зазначив він.

Гарант додав, що Україні необхідні системи Patriot, щоб захистити цивільних та військових на передовій, адже рф має перевагу у повітрі.

Як писав "Ми-Україна" раніше, в ніч на 4 червня російській окупанти атакували Україну ракетами та БПЛА. Сили протиповітряної оборони збили всі ворожі цілі, якими рф атакувала Київ.

Головне