Україна не має снарядів для контрнаступу, - Зеленський

Україна не має снарядів для контрнаступу, - Зеленський

Зараз українським військам не вистачає снарядів для початку контрнаступальних операцій, оскільки наявні боєприпаси достатні лише для забезпечення оборони.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю для телеканалу "Ми-Україна" та ICTV.

"Для контрнаступальних дій у нас снарядів нема. Для захисту нашої держави є кілька ініціатив, які почали працювати і до нас надходить зброя. Для того, щоб для того захищати, як ми захищаємо, в усіх бригадах, які на найскладніших напрямках – все сьогодні, Слава Богу, розподіляється. Без пріоритетів, без "улюбленців", - сказав президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Наш вибір один - вижити і перемогти". Ексклюзивне інтервʼю Володимира Зеленського телеканалу "Ми-Україна"

Він додав, що на заміну артилерійським снарядам, які зараз в дефіциті, почали використовувати дрони.

"На деяких напрямках це служить альтернативою артилерійському дефіциту. І ми збільшили їх виробництво в десятки разів", - зазначив Зеленський.

"Що стосується зриву контрнаступальних дій росіян – відповідної зброї їм не вистачає. Що стосується зрив їх дій на тому чи іншому напрямку  - працювати по їх військових аеродромах, по їх літаках, гелікоптерах, складах і базах – є відповідний далекобійний снаряд. Ось цього нам не вистачає. Всі ці домовленості є, але поки так", - додав Зеленський.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у Мінветеранів прокоментували суперечки з громадою через меморіальне кладовище.

Головне