росія чіпляється за логіку перемоги через шантаж, руйнування та геноцид. Бо знає, що мирні реалії - це і про те, що відбуватиметься всередині самої рф
Питання мирного врегулювання російської війни проти України в значній мірі стане маркером того, на яких засадах будуватимуться нові правила загалом
Намір РФ використовувати подальший терор проти цивільного населення України нікуди не зник
Це не про перемогу чи поразку уже зараз, це саме про зупинку військових дій
Принцип рішень і дій - одночасність чи поетапність/послідовність - має значення. Кремль діє за першим
Переговори потрібні хоча б для того, щоб вчергове продемонструвати готовність України до припинення вогню і, навпаки, прагнення росії його продовжувати.
Усі роки російської політики щодо України за Путіна - це і є гібридна війна, яка далі переросла у гарячу з постійними спробами послаблення української державності.
Днями Путін обізвав європейських лідерів "придурками", хоча придуркуватість сьогодні показала російська сторона у Стамбулі.