Виїзд артистів за кордон: Мінкульт пообіцяв сприяти українським митцям попри скандал

Виїзд українських артистів за кордон буде і надалі відбуватися за сприяння Міністерства культури і інформаційної політики. Про це повідомили у прес-службі МКІП.

У відомстві наголосили, що культура є інструментом боротьби з ворогом і не лише в Україні, але і за кордоном.

“У зв’язку з численними зверненнями від митців з проханням залишити можливість виїзду за кордон, наголошуємо на тому, що МКІП не припинило сприяти такій можливості, – заявили у Міністерстві. – Свідомі артисти продовжують боротьбу на культурному фронті і ми підтримуємо їх в цьому”.

При цьому у МКІП нагадали, що через зловживання конкретними особами можливістю виїзду на кордон умови отримання дозволу на виїзд зазнали змін.

“Дякуємо свідомим митцям за позицію та підтримку. Кожен з вас робить важливий внесок у нашу перемогу!” – наголосили у МКІП.

Нагадаємо, раніше очільник Мінкульту Олександр Ткаченко повідомив, що Міністерство культури і інформаційної політики оновило правила виїзду українських артистів за кордон. Це сталося через те, що стендап-комік Андрій Щегель, який мав від Мінкульту дозвіл на перетин кордону, не повернувся в Україну. При цьому він вихвалявся, що живе у Туреччині в “комфортній психологічній обстановці” як “вільна людина”.

Як повідомляли Ми-Україна, секретар РНБО Олексій Данілов пообіцяв посилити правила виїзду чоловіків за кордон після скандалу з артистами. Він заявив, що це питання винесуть на розгляд на Ставці Головнокомандувача.

Головне