ЗСУ просуваються на всіх напрямках фронту: Маляр розповіла нові деталі

ЗСУ просуваються на всіх напрямках фронту: Маляр розповіла нові деталі

ЗСУ й надалі просуваються на всіх напрямках фронту. Наразі українські оборонці відсунули ворога на відстань близько кілометра.

Про це повідомила заступниця голови Міністерства оборони України Ганна Маляр у своєму Telegram-каналі. За її словами, наразі триває наступ та оборонні дії на різних напрямках.

На сході російські окупаційні війська продовжують концентрувати значну кількість сил і засобів. Загарбники також підтягують резерви з інших напрямків. Зокрема, з півдня на схід був переміщений ворожий підрозділ десантно-штурмових військ.

На Бахмутському напрямку тривають наступальні дії на напрямках Роздолівка - Краснополівка та Берхівка - Ягідне.Маляр зазначила, що там ЗСУ мають успіх.

На Бердянському та Маріупольському напрямках також тривають наступальні дії.

"На всіх напрямках наступу є просування. Близько кілометра на кожному", - додала заступниця глави оборонного відомства.

За її словами, на Бердянському напрямку бої тривають в районах Макарівки. При цьому на Маріупольському напрямку в районах Новоданилівки та Новопокровки. Крім того, Маляр додала, що за добу противник збільшив кількість ракетно-авіаційних ударів та артилерійських і мінометних обстрілів.

"Наші війська мають справу з потужним опором ворога та його перевагою у кількості людей та озброєння. Ворог з усіх сил намагається не допустити просування наших військ. Разом з тим, наступ триває на декількох напрямках, наші оборонці поступово, але впевнено просуваються вперед та завдають значних втрат ворогу", - розповіла вона.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, на ділянці “Хортиця” ворог втратив майже в дев’ять разів більше бійців загиблими, ніж українські захисники. Водночас на ділянці “Таврія” росіяни втрачають у п’ять разів більше військових.

Головне