У Закарпатській області з 1 грудня запроваджують перевірку документів: рішення ОВА

У Закарпатській області з 1 грудня запроваджують перевірку документів: рішення ОВА

У Закарпатській області запроваджують з 1 грудня перевірку документів осіб. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони області, повідомили у Закарпатській обласній військовій прокуратурі.

"Рада оборони області прийняла рішення запровадити перевірку документів осіб на території Закарпатської області. Зміни діятимуть відзавтра, 1 грудня 2023 року, до завершення воєнного стану в Україні", - йдеться у повідомленні Закарпатської ОВА.

Також в області будуть призначені, відповідно до указу голови ОВА та начальника ОТЦК та СП, коменданти районів і міст, які визначать уповноважених осіб для здійснення перевірки документів.

"Такі заходи здійснюються відповідно до Порядку перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, затвердженого постановою КМУ від 29 грудня 2021 року №1456", - пояснили у Закарпатській ОВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правила військового обліку на роботі: про кого звітують перед ТЦК до 1 грудня та інші вимоги

Як повідомляли "Ми-Україна", випадки примусової мобілізації продовжують реєструвати в Україні. Зокрема, у місті Ужгороді військові примусово привезли до ТЦК водія автобуса, який доставив дитячу команду з Вінниці на спортивні змагання з тхеквондо.

Головне