Не вважаю, що контрнаступ України "провалився", - голова Євроради

Не вважаю, що контрнаступ України

Очільник вищого політичного органу Євросоюзу Шарль Мішель відзначив успіхи українських Сил оборони у контрнаступальній операції. В інтерв'ю виданню Kyiv Independent голова Євроради наголосив на тому, що не вважає контрнаступ ЗСУ "провальним".

Політик окремо відзначив значущі результати, яких українські захисники досягли в акваторії Чорного моря та на Херсонщині.

"По-перше, надзвичайно важливим є те, як українська армія домоглася величезних успіхів у Чорному морі. Це важливий крок у правильному напрямку. По-друге, дуже важливий недавній прогрес, досягнутий на лівому березі Дніпра", - зауважив Мішель. 

Він підкреслив, що Україна потребує підсилення своїх спроможностей "великим військовим потенціалом".

"Це те, що ми хочемо зробити. Наприклад, ми вже підготували більш як 30 000 солдатів і будемо робити ще більше", - сказав голова Євроради. 

Він додав, що для подальшої підтримки українського народу Євросоюзу - як дуже сильному економічному гравцеві - потрібно наростити свої можливості в оборонній сфері, виробництві техніки та боєприпасів зокрема.

Нагадаємо, раніше цього місяця президент Володимир Зеленський заявив, що постачання боєприпасів в Україну сповільнилось через військовий конфлікт на Близькому Сході - між Ізраїлем та терористичним угрупованням ХАМАС. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, днями Міноборони США спростувало інформацію, опубліковану низкою ЗМІ, серед яких і  ABC News, щодо зменшення постачання боєприпасів стандарту НАТО для України на 30%.

Головне