На півдні гаряче: ворог стоїть в обороні, але здійснює близько 5000 обстрілів на тиждень, - Маляр

На півдні гаряче: ворог стоїть в обороні, але здійснює близько 5000 обстрілів на тиждень, - Маляр

Південь - це основний напрямок наступу Сил оборони, і скрізь по південному регіону ворог знаходиться в обороні. Це значить, що наші сили там просуваються, а росіяни - обороняються, розповіла в ефірі "Ми-Україна" заступниця голови Міноборони Ганна Маляр.

"Навіть , коли здається, що новини якісь дуже схожі одна на одну щодня, насправді ситуація дуже динамічна. І те, що ворог в обороні не означає, що він просто стоїть, це означає, що там відбуваються дуже активні бої. На південному фронті з боку ворога вистрілюються сотні тисяч боєприпасів. Відбуваються тисячі обстрілів, їх нараховується 4000-5000 за тиждень. По цих цифрах можна зрозуміти наскільки там гаряче", - розповіла вона.

Маляр додала, що ворог також не хоче дати спокій тим населеним пунктам, які у нього відвоювали Сили оборони. Противник продовжує вести за них боротьбу, тим часом українським захисникам доводиться ті позиції, які вони вже зайняли, захищати від ворожих штурмів.

Нагадаємо, в Міноборони повідомили про успіхи українського війська на Бахмутському напрямку, зокрема вздовж південного флангу.

"Там основні бої точилися, для тих, хто стежить за новинами, пам’ятає, що це Андріївка, Курдюмівка, Кліщіївка і там у нас щотижня є просування, щотижня там були звільнені території і зараз дійсно там все йде по плану та успішно", - розповіли в оборонному відомстві.

Як писав "Ми-Україна" раніше, під час нічних вибухів під Євпаторією 14 вересня було знищено російський зенітний ракетний комплекс С-400 “Тріумф”. Одна така установка коштує 1,2 млрд доларів.

Головне