Папа Римський оскандалився гомофобними образами на адресу ЛГБТ, - ЗМІ

Папа Римський оскандалився гомофобними образами на адресу ЛГБТ, - ЗМІ

Папа Римський Франциск застосував вкрай принизливу італійську образу щодо представників ЛГБТ-спільноти, коли 20 травня на закритій зустрічі з єпископами понтифік наказав їм заборонити геям готуватися до священства. Про це дізнались газети Corriere della Sera та La Repubblica, пише Reuters. 

Ці два найбільше видання навели словами Голови католицької церкви про те, що духовні семінарії вже і так переповнені "frociaggine" ( з італійського термін перекладається як "педик"). 
 
Журналісти газети La Repubblica зазначили, що дізнались про інцидент від певних неназваних джерел. У Corriere della Sera розповіли, що цей факт їй підтвердили одразу декілька єпископів. Останні, коментуючи слова Франциска, допустили, що понтифік, аргентинець за походженням, міг не знати, що вжитий ним термін є образливим. 

Як відомо, 87-річного Папу Римського вважають більш лояльним до ЛГБТ-спільноти, ніж його попередники. Ще на самому початку перебування на цій посаді Франциск сказав: "Якщо людина гей, шукає Бога і має добру волю, хто я такий, щоб судити?". Торік понтифік дозволив католицькому духовенству давати благословення одностатевим парам. 

Нагадаємо, цьогоріч у березні Папа Римський заявив, що Україна у війні з країною-агресором рф "повинна мати мужність" підняти білого прапора і піти на переговори. В Українській Греко-Католицькій Церкві на заяву Франциска відповіли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заяви Папи Римського першочергово шкодять католицькій церкві, - релігієзнавиця

Як писав "Ми-Україна" раніше, 20 травня в інтерв’ю CBS News Папа Римський Франциск знову закликав до миру в усьому світі на тлі триваючих війн в Україні та Секторі Гази. 

 

Головне