Суд ухвалив рішення щодо апеляції митрополита УПЦ МП Павла

Суд ухвалив рішення щодо апеляції митрополита УПЦ МП Павла

Митрополита Української православної церкви (Московського патріархату) Павла залишили під цілодобовим домашнім арештом. Апеляційний суд Києва відхилив скаргу адвокатів.

Про це повідомило видання hromadske. Як зазначається, апеляційну скаргу адвокатів колишнього намісника Києво-Печерської Лаври розглядала колегія суддів під головуванням судді Тетяни Росик. Адвокати прагнули скасування обраного запобіжного заходу.

Суд відхилив апеляцію, а митрополита Павла залишили під цілодобовим домашнім арештом з носінням електронного браслета до 30 травня.

Після засідання митрополит Павло вирішив подарувати учасникам процесу великодні яйця.

Видання "Укрінформ" розповіло, що під час засідання суду екс-намісник Києво-Печерської Лаври заявив, що не має змоги заряджати електронний браслет.

"Я живу у Воронькові. От мені дзвонять, що в мене розряджається браслет. Чим його зарядити? Світла немає. А про зв'язок взагалі можна і не говорити", - пояснив митрополит УПЦ МП.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід митрополиту УПЦ МП Павлу. Зокрема, священнослужителя відправили на два місяці під цілодобовий домашній арешт. За рішенням суду, домашній арешт митрополита Павла буде тривати до 30 травня.

Також митрополит УПЦ МП Павло, якого Шевченківський райсуд на два місяці відправив під цілодобовий домашній арешт, незадоволений ухваленим рішенням.

“Канєшно пєчально прокурори так поступили. Те, що вони написали, там взагалі практично мені нема на чому спати. Нема тепла і світла, немає ні кружки, ні ложки. Але нічого, я це все перетерплю”, – заявив митрополит.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.