Медіагрупа "Ми – Україна" запускає радіостанцію 

Медіагрупа

Слухати радіо “Ми – Україна” можна незабаром на частоті 106,0 у Києві. 

Команда телеканалу “Ми – Україна” виграли ліцензію на радіочастоту 106,0 у Києві у конкурсі від Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. 

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення підвела підсумки радіоконкурсу для розвитку місцевих та регіональних мереж.  Члени Нацради одноголосно підтримали компанію в прагненні створити якісне радіо для українців. 

Радіо “Ми – Україна” працюватиме в форматі news&talk. Слухачі матимуть цілодобовий доступ до оперативних новин, музики та пізнавальних проєктів. 

“Радіо - це важливий канал комунікації з аудиторією, особливо потрібний в умовах війни. Під час російської агресії, в тому числі інформаційної, слухачам необхідно отримувати перевірену інформацію та експертне спростування російських фейків”, – розповідає директор телеканалу “Ми – Україна” Ігор Петренко. 

Готувати інформацію для українців буде професійна команда журналістів і редакторів під керівництвом генерального продюсера телеканалу “Ми – Україна” Юрія Сугака. 

“У команді медіа “Ми – Україна” працює багато експертів, які вміють робити радіо. Ми маємо потужну київську редакцію з 15 кореспондентів, знаємо як і вміємо адаптувати контент з різних майданчиків на радіо”, – сказав генеральний продюсер телеканалу “Ми – Україна” Юрій Сугак.

Зокрема, вже запланована інтеграція радіо з ранковим шоу “Прокидайся!”. Поки що триває підготовка проєкту.

Приєднуйтесь до хвилі українського духу разом з радіо “Ми - Україна”!

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.