“Зливала” локації оборонних підприємств: на Кіровоградщині затримали зрадницю

Співробітники СБУ викрили чергову зрадницю, яка передавала ворогу дані про розташування локації підприємств українського оборонпрому та енергооб’єктів. Затримана агентка рф виявилась мешканкою Олександрійського району Кіровоградської області, інформує пресслужба відомства. 

“За вказівкою агресора вона збирала актуальну інформацію про місця розташування об’єктів військової та критичної інфраструктури на території регіону. Насамперед ворога цікавила інформація щодо підприємств, які виконують державні оборонні замовлення для потреб ЗСУ”, – вказано у повідомленні. 

Здобуті розвіддані, які росіяни мати намір використати для прицільних ракетних ударів, вона повинна була передати через месенджер.Однак не встигла. 

Співробітники СБУ затримали її “на гарячому” – під час того, як вона фотографувала одне з місцевих підприємств. Зловмисниці загрожує до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше співробітники СБУ викрили агенток російського ГРУ, які своїм кураторам “зливали” позиції ЗСУ під Бахмутом. Ними виявились дві мешканки Краматорська, одна з них – медсестра бойового підрозділу Тероборони ЗСУ. Перед ними стояли завдання збирати та передавати інформацію про місця базування, маршрути переміщення техніки захисників України на Бахмутському напрямку.

Як писав “Ми-Україна” раніше, через страйк працівників в чотирьох аеропортах Німеччини у п’ятницю, 17 березня, скасовано сотні рейсів. Їх протести в ФРН тривають протягом останніх кількох місяців та пов’язані із незадовільним рівнем заробітної платні і умов праці.

Головне