У Німеччині страйкують співробітники аеропортів: скасовано сотні рейсів

Через страйк працівників в чотирьох аеропортах Німеччини у п’ятницю, 17 березня, скасовано сотні рейсів. Їх протести в ФРН тривають протягом останніх кількох місяців та пов’язані із незадовільним рівнем заробітної платні і умов праці, пише Reuters. 

Як відомо, сьогодні роботу бойкотують співробітники аеропортів Дюссельдорфа, Кельна/Бонна, Штутгарта та Баден-Бадена.

В результаті акцій протесту аеропорт Кельн/Бонн був змушений скасувати 144 рейси. В аеропорті Дюссельдорфа точну цифру не назвали. Однак раніше цього тижня там анонсували “значне скорочення рейсів”. Початково на 17 березня  у ньому планувалось 368 зльотів та посадок.

“Через страйк профспілки Verdi протягом усього дня зльоти та посадки неможливі”, — вказано у заяві аеропорту Штутгарта. 

В понеділок, 13 березня, бастували співробітники аеропортів Бремена, Берліна та Гамбурга. Тоді було також скасовано сотні рейсів. 

Reuters зазначає, що подібні страйки в останні місяці регулярно відбуваються у Франції, Великій Британії та Іспанії. Люди вимагають більшої оплати плати через зростання цін на продовольство та енергоносії.

Нагадаємо, протести у Франції через податкову реформу, які тривають в країні близько двох місяців, не лише не стихли, а й набрали обертів. Напередодні, 16 березня, вони переросли у сутички з правоохоронцями та затримання мітингувальників.

Як писав “Ми-Україна” раніше, у Києві та області через пошкодження обладнання енергооб’єкти не можуть передавати енергію для всіх мешканців столиці та області.

Головне