Залишки “Вагнера”, Шторм Z та резерви: окупанти тягнуть під Бахмут всіх, кого можуть

У російського війська на Бахмутському напрямку немає дефіциту снарядів, про який гучно заявляв ватажок “вагнерівці” Євген Пригожин. Натомість в окупантів є велика проблема з особовим складом, тому росія стягує під Бахмут всіх, кого тільки можна.

Про кого саме йдеться в ефірі “Ми-Україна” розповів речник Східного угрупування військ Сергій Череватий.

“В живій силі вони намагаються задіяти все, що можуть. Снарядного голоду, про який говорив Пригожин немає, це видно з кількості обстрілів і по числу знищених нами польових складів. А от з особовим складом проблема, тому вони тягнуть всіх, кого можуть: це і залишки “Вагнера”, і так звані роти “Шторм Z”, бойовий армійський резерв “Барс”, територіальні війська, а також танкові, мотострілецькі та повітряно-десантні”, – зазначив він.

Череватий наголосив, що всі вказані війська значною мірою укомплектовані мобілізованими.

“Як ми бачимо, на сьогодні Генштаб подав понад 201 000 окупантів вбитими, ще багато поранених. А пам’ятаємо, що саме угруповання вторгнення складало десь порядку 170 000. Зрозуміло, що усі вони серйозно доукомплектовані за рахунок так званої часткової мобілізації”, – пояснив речник.

Як відомо, напередодні Череватий в ефірі марафону “Єдині новини” розповів про появу в росії рот під назвою “Шторм Z”. У них набирають осіб, які мають проблеми з законом, однак не відбували покарання в місцях позбавлення волі.

Як писав “Ми-Україна” раніше, суд Москви заочно заарештував телеведучу Машу Єфросиніну у справі про воєнні “фейки”

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…

Минулої доби, 2 жовтня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України збільшились на ще 360 загарбників. Наші оборонці за учорашній день також знищили 15 танків, вісім бойових броньованих машин, 40…