Тарифи на світло: вартість електроенергії зросте на 200-300 грн в місяць

Тарифи на світло

Вартість електроенергії у Дніпропетровській області зросте на 200-300 гривень в місяць. Таке підвищення зумовлене руйнуванням енергетичної інфраструктури України через російські обстріли.
 
Про це розповів перший заступник голови Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов  в ефірі телеканалу “Ми-Україна”.

За його словами, попри сильні обстріли, вся область забезпечена електроенергією.

“Є відключення, є аварійні відключення внаслідок ворожих обстрілів, які бувають по Нікопольщині. Є завдання відновлювати всю енергетичну інфраструктуру протягом доби і відповідні служби з цим досить добре справляються… Ми можемо констатувати, що буде трохи підвищена вартість електроенергії. В середньому на 200-300 гривень в місяць на середнє домогосподарство”, – зауважив він.

Необхідність збільшення тарифів влада пояснює обстрілами критичної та енергетичної інфраструктури ворогом взимку.

“Наразі ми маємо в деяких районах, які межують з російськими окупаційними військами, руйнування електропередач. Це вкрай важке та необхідне рішення. Саме це рішення дасть змогу зайти в зиму з електрикою, теплом і світло”, – констатував Орлов.

Нагадаємо, доктор політичних наук, експерт аналітичного центру “Об’єднана Україна” Ігор Петренко пояснив, хто повинен платити за окуповані території у разі підвищення тарифів на електрику.

“За тимчасово окуповані території відповідальність лежить на тому, то їх окупував – на російській федерації. Тому вони мають це забезпечувати і так далі. Це зрозуміло, що вони там цього зробити не в змозі абсолютно. Думаю, що після звільнення наших територій наші енергетики швидко відновлять нормальне життя, як це було в Херсоні, у Харківській області, в багатьох інших деокупованих частинах. Тому я думаю, що тут на росію сподіватися не варто. Росія має заплатити за все, в тому числі і заплатити за те підвищення тарифу, яке скоріше за все в нас буде. Тому що вона є головною причиною”, – наголосив Петренко.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, Україна вступила до кіберцентру при НАТО.

Головне