Контрнаступ триває вже кілька днів: у ГУР відреагували на заяву Подоляка

контрнаступ Подоляк

У ГУР МО відреагували на заяву радника голови Офісу президента Михайла Подоляка про контрнаступ, який нібито триває вже кілька днів.
 
Про це заявив представник розвідки Андрій Юсов в ефірі “Ми-Україна”.

За його словами, звільнення територій буде продовжено, звільнення від окупантів триває на всій лінії фронту постійно. Водночас триває і оборонна операція.

“Ми точно не повинні щодня запитувати: що нового з контрнаступом. Звільнення буде. І Криму, і інших територій. Донедавна була популярна пісня “Скоро вже буде Пасха”, а зараз актуальна “Скоро вже буде наступ”. Буде. Все буде гаразд”, – сказав він.

Нагадаємо, радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що контрнаступ українських військових вже розпочався та триває вже декілька днів. Інтенсивні бої йдуть по всій лінії кордону.

“Вже кілька днів триває контрнаступ, іде інтенсивна війна на 1500 кілометрах кордону, але дії вже почалися”, – зазначив Подоляк.

На його думку, ЗСУ не будуть бити по території росії озброєнням, наданим західними партнерами, а застосовуватимуть його виключно для деокупації захоплених територій.

“Ми не хочемо вдарити по території Росії, ми будемо використовувати ту зброю, яку ви нам дали, щоб знищити позиції рф на територіях, які окупувала Москва, включно з Донбасом і Кримом”, – пояснив він.

Як писав “Ми-Україна” раніше, в Україні вигадали покарання для чоловіків, які незаконно виїхали за кордон.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…

Минулої доби, 2 жовтня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України збільшились на ще 360 загарбників. Наші оборонці за учорашній день також знищили 15 танків, вісім бойових броньованих машин, 40…