У Дніпрі жінка зробила смертельну ін’єкцію півторарічному сину: суд на вісім років відправив її за ґрати

У Дніпрі жінка зробила смертельну ін’єкцію своїй півторарічній дитині. За це її засудили до восьми років за ґратами. Про це повідомили у прес-службі Офісу Генерального прокурора.  

За даними відомства, жінку засудили за умисне вбивство. Сторона обвинувачення вважає вирок занадто м’яким і має намір оскаржити його.

“За публічного обвинувачення Лівобережної окружної прокуратури Дніпра визнано винною місцеву мешканку за фактом умисного вбивства малолітньої дитини (п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України). Її засуджено до 8 років позбавлення волі”, – йдеться у повідомленні.

Слідство встановило, що у вересні 2021 року 39-річна жінка, яка має медичну освіту, зробила своєму півторарічному сину ін’єкцію з сильнодіючим кардіостимулюючим лікарським засобом, який заборонений до вільного продажу.

Хлопчика у стані клінічної смерті хлопчика доставили до обласної дитячої лікарні. Однак через гостре отруєння препаратом дитина померла в реанімації.

У прокуратурі наполягають, що суд повинен призначені обвинуваченій більш суворе покарання.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, в Київській області жінка разом із співмешканцем катувала та ґвалтувала власних дітей віком 3, 5 та 11 років.  Дітей часто карали, ставили біля стіни на коліна з піднятими вгору руками, а щоб сусіди не чули, що вони плачуть, жінка закривала їм ганчіркою рота.

Головне