Зеленський вкотре відповів на критику українського контрнаступу

Зеленський вкотре відповів на критику українського контрнаступу

Президент України Володимир Зеленський вкотре відповів на критику контрнаступу Збройних сил України.

Про це він заявив під час відкриття щорічної зустрічі "Ялтинської європейської стратегії" в п'ятницю в Києві, пише "Ми-Україна". За словами українського лідера, швидкість контрнаступу ЗСУ перевищує швидкість ухвалення нових санкційних пакетів.

"Наші кроки швидші, ніж нові санкційні пакети... Ми йдемо вперед, ми дійдемо до кінця, але не до кінця нашої держави, а до кінця життя нашого сусіда на нашій території. На своїй території, той сусід нехай робить, що він хоче, але не втручаючись у наш моральний простір, у нашу незалежність і в наші домівки. І ми обов'язково це зробимо, тому що ми в цьому впевнені", - наголосив Зеленський.

Зеленський зазначив щодо постачання озброєння. Він підкреслив, що "є конкретний вплив конкретної зброї. Що вона потужніша, далекобійніша, то швидше йде контрнаступ, звільнення нашої території. Якщо в небі нас немає, а є росія, все дуже просто - вони зупиняють нас із неба, зупиняють наш контрнаступ".

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг розповів про успіхи ЗСУ у контрнаступі. Він наголосив на тому, що просування Сил оборони є можливо не настільки масштабним, як очікувалось. Однак українські захисники продовжують крок за кроком відвойовувати позиції.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, українські воїни продовжують просування на Бахмутському напрямку. Лише за минулий тиждень за вказаному відтинку фронту Сили оборони звільнила територію площею три квадратні кілометри, заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Головне