Зеленський по відеозв’язку обговорив зі Штайнмаєром ситуацію на фронті, оборонну підтримку та українську формулу миру

Зеленський по відеозв’язку обговорив зі Штайнмаєром ситуацію на фронті, оборонну підтримку та українську формулу миру

У вівторок, 17 січня, президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром. Про це глава української держави повідомив у себе в Telegram.

Зустріч пройшла у форматі відеоконференції. Під час спілкування Зеленський та Штайнмаєр обговорили ситуацію на фронті, необхідність нарощування оборонної підтримки України та дипломатичний процес реалізації української формули миру.

"Дякую за всебічну допомогу Німеччини українцям. За допомогу, яка зробила нашу армію сильнішою, за фінансову підтримку. Окремо хочу подякувати громадянам Німеччини за прихисток українців у цей важкий період", - зазначив Президент України.

Також Володимир Зеленський наголосив, що Україна цінує ухвалені на початку цього року важливі оборонні рішення керівництва ФРН.

За словами глави української держави, з самого початку повномасштабного вторгнення рф Німеччина надала Україні вагому підтримку в гуманітарній, фінансовій та оборонній сферах.

Володимир Зеленський провів зустріч з Франком-Вальтером Штайнмаєром

Як повідомляли "Ми-Україна", у понеділок, 16 січня, Президент України Володимир Зеленський зустрівся з чинним головою ОБСЄ, міністром закордонних справ Північної Македонії Буяром Османі. 

Головне