Зеленський наказав Залужному негайно звільнити одеського військкома, у якого знайшли віллу в Іспанії

Зеленський наказав Залужному негайно звільнити одеського військкома, у якого знайшли віллу в Іспанії

Президент України Володимир Зеленський наказав негайно звільнити з посади одеського військкома Євгена Борисова, у якого журналісти виявили віллу в Іспанії. Відповідне доручення глава держави дав головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному на засіданні Ставки.

"Дав термінове доручення створити комісію під керівництвом першого заступника міністра оборони України генерала Павлюка разом із правоохоронним блоком та разом із НАЗК для перевірки всіх воєнкомів в усіх регіонах України, щоб вони не ганьбили нашу державу і пам’ять героїв, які гинуть на фронті", - заявив  Володимир Зеленський.

Разом з тим він повідомив, що на Ставці заслухав усіх командувачів, зокрема, генералів Залужного, Сирського, Тарнавського та Москальова. А також доповіді командувача Військово-Морських сил віце-адмірала Олексія Неїжпапи, голови СБУ Василя Малюка, міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та міністра оборони України Резнікова.

Під час засідання Ставки також обговорювалися питання оборонно-наступальних операцій, постачання зброї, контрактів із партнерами, темпи зростання виробництва в українському ОПК. 

Нагадаємо, українські журналісти провели розслідування та знайшли у  одеського військкома Євгена Борисова віллу у іспанській Марбельї. Вілла за майже 4 млн євро була записана на матір-пенсіонерку військового. Крім того були встановлені факти купівлі чоловіком нових автомобілів. Про незрозумілі статки родини Борисова говорили і раніше, а ДБР навіть відкривало кримінальне провадження щодо фактів зловживань начальником Одеського військкомату під час призову військовозобов’язаних.

Як повідомляли "Ми-Україна", голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія ініціює звернення до правоохоронців для проведення перевірок стосовно військкомів усіх областей

Головне