Зеленський: У сфері мобілізації потрібні зміни і ми вже маємо певні пропозиції

Зеленський: У сфері мобілізації потрібні зміни і ми вже маємо певні пропозиції

Президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність змін у сфері мобілізації і додав, що у цьому напрямку вже є певні напрацювання. Про це він повідомив у своєму вечірньому зверненні.

За словами глави держави, військове керівництво та Міністерство оборони вже працюють над вирішенням низки питань щодо мобілізації, які представлять на Ставці Верховного головнокомандувача. Деякі з них уже були озвучені президентові.

"Всі в Україні розуміють, що в цій сфері потрібні зміни. І це питання не просто про кількість тих, хто може бути мобілізований. Це питання про терміни - і для кожного, хто зараз у війську, для демобілізації, і для тих, хто прийде у військо. І це питання про умови. Це комплексні речі, які мають опрацьовувати військове керівництво та Міністерство оборони і які мають бути представлені Ставці для затвердження. Сьогодні були деякі пропозиції - я чекаю на комплексні рішення", - наголосив Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що уряд планує змінити практику призову на військову службу, щоб зберегти боєздатність, тобто мобілізація має стати гнучкішою.

Головне