Зеленський поговорив по телефону з Трюдо: подякував за допомогу та санкції проти рф

Зеленський поговорив по телефону з Трюдо: подякував за допомогу та санкції проти рф

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. У ході розмови глава української держави висловив подяку Канаді за оборонну та фінансову підтримку.

"Багаторічна канадська програма допомоги є надзвичайно важливим сигналом для світу щодо неослабної підтримки України до її перемоги. Обговорили ситуацію на полі бою, подальшу оборонну співпрацю з акцентом на посилення української системи ППО, а також збільшення спроможностей мобільних вогневих груп для боротьби з БпЛА", - зазначив Володимир Зеленський.

Також він подякував Канаді за нові санкції санкції проти рф і роботу щодо створення міжнародної коаліції для повернення викрадених росією українських дітей. 

"Я вдячний за рішення Канади допомогти Україні у фінансуванні другої черги будівництва музею Голодомору-геноциду", - наголосив президент України.

Крім того сторони обговорили ситуацію на Близькому Сході.

Як повідомляли "Ми-Україна", представники Канади на зустрічі радників із національної безпеки та зовнішньої політики запропонували створити коаліцію країн, що сприятиме поверненню депортованих росією українських дітей.

Головне