Зеленський обговорив з президентом Євроради низку важливих для України питань: деталі розмови

Зеленський обговорив з президентом Євроради низку важливих для України питань: деталі розмови

Президент Володимир Зеленський обговорив з президентом Європейської ради Шарлем Мішелем вступ України в ЄС та ситуацію на кордоні з Польщею.

Розмова глави держави з євродипломатом відбулася ввечері 22 лютого.

"Поспілкувався телефоном із Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем. Подякував за всебічну підтримку з боку Євросоюзу із самого початку повномасштабного вторгнення, зокрема за вчорашню домовленість щодо запровадження 13-го пакета санкцій ЄС проти рф. Це правильний сигнал решті світу.

Обговорили ситуацію на українсько-польському кордоні. Наголосив, що ми готові до консультацій з метою її швидкого та справедливого розв’язання", - зазначив Володимир Зеленський.

Також він додав, що обговорюючи з Шарлем Мішелем вступ України в ЄС президент поінформував свого співрозмовника про законодавчі кроки, виконані Києвом.

"Поінформував співрозмовника про виконання Україною чотирьох законодавчих кроків, необхідних для підготовки оцінки Європейської комісії в березні 2024 року. Констатували необхідність швидкого схвалення відповідних переговорних рамок, необхідних для фактичного початку перемовин, як це було узгоджено торік у грудні", - розповів президент Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент Володимир Зеленський зустрівся у Києві з дипломатами, представниками іноземних держав та міжнародних організацій напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Головне