З російського полону вдалося звільнити ще 90 українців

З російського полону вдалося звільнити ще 90 українців

Україні вдалося повернути з російського полону ще 90 осіб, серед яких воїни Нацгвардії, ВМС, тероборонці, прикордонники та захисники Маріуполя і ЧАЕС. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

"Вдома - це не просто слова. Вдома - це Україна. Сьогодні ще 90 наших людей повернулися додому з російського полону.

Воїни Нацгвардії, ВМС, армії, тероборонці, прикордонники. Ті, хто захищали Маріуполь. Ті, хто захищали ЧАЕС. Ті, хто були на Херсонському, Донецькому, Харківському, Запорізькому та Луганському напрямках", - зазначив глава держави.

Водночас він наголосив - Україна пам'ятає про усіх, хто залишається у полоні російських окупантів.

"Продовжуємо роботу задля звільнення кожного й кожної. Шукаємо правду про всіх, кого може утримувати ворог", - зазначив президент Зеленський.

Також він висловив подяку усім, хто допомагає звільняти українців з російського полону.

"Дякую нашій команді, яка займається обмінами: Буданов, Єрмак, Малюк, Клименко, Лубінець. Усім партнерам, які допомагають, ОАЕ за сприяння у звільненні цих наших людей. Разом можемо досягати навіть найскладніших результатів", - заявив Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин розповів, що російські окупанти на фронті моляться українською мовою перед дронами, лише щоб потрапити у полон.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.