Пошук роботи: в Україні стартувала безкоштовна платформа "Дія.Освіта"

Пошук роботи: в Україні стартувала безкоштовна платформа

В Україні запустили першу у світі наймасштабнішу освітню платформу "Дія.Освіта". В одному місці люди можуть здобувати нові знання, шукати роботу та вчитися нових професій. І все це – безкоштовно. Користувачі навіть зможуть прожити "день у професії", а після цього отримати сертифікат.

Та чи допоможе це працевлаштуватися розповіла наша кореспондентка.

Що це таке і як працює?

Втратили або мрієте про нову професію – в Україні стартувала "Дія.Освіта" - перший у світі проект такого масштабу.

Усе просто – реєструєшся на сайті та обираєш потрібну опцію.

"Пройти його, навчитися, скористатися інтерактивним симулятором, який дозволить вам перевірити свої знання та навички", - розповіла заступниця міністра цифрової трансформації Валерія Іонан.

Простими словами можна навіть спробувати прожити день у новій професії. Ще можна створити персональну форму навчання, не обмежуючись однією сферою і навчатися розважаючись.

До створення проекту, крім Мінцифри, долучилися українські бізнесмени та Гугл. А як щодо працевлаштування після повного курсу навчання?

"Надаємо певний сертифікат, плюс є тестування, де можна протестувати і довчити певні навички. Також ми підказуємо у твоєму регіоні, які є вакансії для того, щоб тобі було легше працевлаштуватися. Я сподіваюся, що для старту цього буде достатньо, щоб людина могла себе почати реалізовувати в професії", - зауважив голова Мінцифри Михайло Федоров.

Реєструватися на "Дія. Освіта" можна на офіційному сайті з осені через за стосунок "Дія".

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, окупанти щоденно завдають 70-90 обстрілів по Херсонській області.

Головне