В Україні вже задокументували понад 110 тисяч воєнних злочинів рф

В Україні вже задокументували понад 110 тисяч воєнних злочинів рф

Кількість задокументованих російських воєнних злочинів в Україні вже перевищила 110 тисяч. Про це заявив президент України Володимир Зеленський.

Він наголосив, що фіксація воєнних злочинів російських окупантів є дуже важливою, оскільки вона дозволить покарати росіян за їхні звірства в Україні.

"На сьогодні задокументовано понад 110 тис. порушень російськими окупантами законів і звичаїв війни. Зібрати належну доказову базу всіх тих звірств, які скоюють росіяни на нашій землі, - це дуже відповідальна й історично вагома робота", - заявив український президент.

Також він додав, що Україна продовжує роботу зі встановлення усіх, хто віддає злочинні накази, зокрема щодо викрадення українських дітей.

"Україна може захистити й захистить свою незалежність. І так само я не сумніваюся, що Україна може забезпечити справедливу відповідальність для всіх тих, хто приніс війну й терор на нашу землю. Наша держава обов’язково забезпечить відповідні процеси на всіх рівнях, зокрема завдяки вашій роботі", - запевнив Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", СБУ оголосила підозру російському генералу Сергію Кобилашу. Він керував ракетним ударом по багатоповерховому будинку в Умані, внаслідок якого загинули 23 людини.

Головне