Уряд змінив очільника "Укроборонпрому"

Уряд змінив очільника

Відтепер держконцерн "Укроборонпром" очолює Герман Сметанін. Його призначення затвердив Кабінет міністрів України.

Про це повідомив голова Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін у своєму Telegram-каналі.

"Кабмін призначив новим гендиректором "Укроборонпрому" Германа Сметаніна. Молодий прогресивний лідер. Пройшов свій шлях в ОПК від інженера до керівника заводів", - йдеться в повідомленні Камишіна.

За його словами, перед новим главою "Укроборнпрому" стоять три головні задачі:

  1. Наростити виробництво боєприпасів та військової техніки.
  2. Побудувати в компанії ефективну антикорупційну інфраструктуру.
  3. Трансформувати "Укроборонпром".

З 3 грудня 2020 року держконцерн "Укроборонпром" очолював Юрій Гусєв. Однак, з 27 червня стало відомо, що він залишив свою посаду. Відповідний указ підписав президент Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Укроборонпром підписав вже близько 30 угод про співпрацю з понад десятьма країнами-членами НАТО. За словами речниці “Укроборонпрому” Наталії Сад, держконцерн та VOP CZ спільно ремонтуватимуть Українські танки Т-64.

“Це далеко не перша і не остання угода. Таких ми вже підписали близько 30 з понад 10-ма країнами-членами НАТО. Ми намагаємося заповнити ті порожні місця, які на сьогоднішній день є в контексті зміцнення обороноздатності нашої країни”, – зауважила вона.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, українське оборонне відомство замовить в “Укроборонпрому” танки “Оплот” для потреб Сил оборони України. Перебуваючи із робочим візитом у Харківській області міністр оборони Олексій Резніков взяв участь також і у випробуванні українського танку.

Головне