Український прапор замайорів на Кінбурні: окупанти відступають з позицій (відео)

Український прапор замайорів на Кінбурні: окупанти відступають з позицій (відео)

Сили оборони змусили російських окупантів відступити з займаних рубежів на Кінбурнській косі. За даними ОТУ "Одеса", окупанти евакуюють вцілілих і покидають оборонні рубежі.

"Синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі! Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони", - йдеться в повідомленні. 

Українські захисники наголосили на тому, що продовжують тиснути на ворога південному фронті. 

"Ми не зупиняємося! Колись наші танки все ж дійдуть до Джанкоя!" - зазначили в ОТУ "Одеса".

Як писав "Ми-Україна" раніше, ще на початку червня партизанський рух "АТЕШ" заявляв, що росіяни нібито почали залишати позиції на Кінбурнській косі через проблеми з логістикою, брак постачання і втрати в живій силі. В Силах оборони півдня України тоді цю інформацію не підтвердили, командування пояснило, що йшлось про ротацію та перегрупування окремих підрозділів армії рф. Разом з тим військові наголосили на тому, що ЗСУ зосереджені на перерізанні логістичних шляхів ворога на Кінбурн. 

Головне