"Угринів" знову стоїть: поляки поновили блокування на напрямку

Фермери у Польщі поновили свої дії з блокування перетину кордону вантажними транспортними засобами на напрямку "Угринів-Долгобичув". Нетривале розблокування, яке тривало з 28 березня, добігло кінця, інформує пресцентр Держприкордонслужби.

"Сьогодні (2 квітня - ред.) близько 09:00 на території Польщі перед пунктом пропуску "Угринів-Долгобичув" поновилося блокування руху для вантажівок", - вказано у повідомленні. 

Перетин кордону станом на цю годину ускладнений як в бік України, так і в сторону Польщі. 

Як відомо, у ДПСУ напередодні повідомили про наміри польської сторони відновити блокаду на третьому пункті пропуску на спільній ділянці кордону. 1 квітня протестувальники блокували рух ваговозів на двох напрямках - на "Ягодині" та "Раві-Руській". Перед кожним з КПП у чергах скупчувалось по 250 вантажних ТЗ, при цьому поляки не пропускали жодної машини в бік Польщі. Легкові автівки та автобуси перетинали кордон без перешкод в обидві сторони. 

Нагадаємо, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства  Тарас Висоцький розповів про хід та результати перемовин, які у березні Польща та Україна провели стосовно протесів на кордоні польських фермерів. Він зауважив, що переговорний процес триватиме і цього тижня задля " чіткого узгодження параметрів". Наступна зустріч між Асоціаціями відбудеться 5 квітня, а широка - запланована на середину-другу половину квітня.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Українська зернова асоціація обвинуватила заступника міністра сільського господарства Польщі Міхала Колодзейчака у зриві перемовин про імпорт української агропродукції до Польщі.

Головне