У США оголосили вміст нового оборонного пакету Україні на $100 млн: повний список

У США оголосили вміст нового оборонного пакету Україні на $100 млн: повний список

Сполучені Штати Америки нададуть Україні новий пакет військової допомоги на 100 мільйонів доларів. Про це оголосили у Міністерстві оборони США.

У відомості наголосили, що це вже 51 транш Міністерства оборони США Україні, починаючи з серпня 2021 року.

"Міністерство оборони оголосило про додаткову безпекову допомогу для задоволення критичних потреб України в сфері безпеки та оборони… Цей пакет включає додаткові засоби протиповітряної оборони, артилерійські боєприпаси, протитанкову зброю та інше обладнання, щоб допомогти Україні захистити свою суверенну територію і продовжити боротьбу за свою свободу", - зазначили у Пентагоні.

Що увійшло до нового пакету військової допомоги Україні на 100 млн доларів від США:

  • артилерійська ракетна система HIMARS та додаткові боєприпаси до неї;
  • артилерійські снаряди калібру 155 мм і 105 мм;
  • протитанкові керовані ракети TOW;
  • протитанкові системи Javelin і AT-4;
  • більше 3 млн патронів до стрілецької зброї;
  • підривні боєприпаси;
  • спорядження для холодної погоди, запчастини та інше допоміжне обладнання.

"Безпекова допомога Україні - це розумна інвестиція в нашу національну безпеку. Це допомагає запобігти більшому конфлікту в регіоні та стримати потенційну агресію, зміцнюючи нашу базу оборонної промисловості та створюючи висококваліфіковані робочі місця для американського народу в десятках штатів по всій країні. Надзвичайно важливо, щоб Конгрес вжив заходів для підтримки України, схваливши запит Президента на додаткове фінансування", - наголосили у Міноборони США.

Як повідомляли "Ми-Україна", раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна отримає від Сполучених Штатів Америки новий оборонний пакет. До нього увійде більше артилерії, зокрема снарядів, яких потребує українське військо.

Головне