Ташева: У Криму є 218 політичних в’язнів, більшість з них це кримські татари

Ташева: У Криму є 218 політичних в’язнів, більшість з них це кримські татари

На території тимчасово окупованого Криму налічується 218 політичних в’язнів, 133 з них є кримськими татарами. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповіла постійна представниця президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева.

"Ми маємо 218 політичних в'язнів, 133 з них є кримськими татарами, тобто понад 60%. Дійсно їх незаконно вивозять з території півострова, судять на території російської федерації. Фактично жодних зараз можливостей звільнити наших громадян, цивільних заручників немає", - наголосила Ташева.

Водночас вона додала, що росіяни продовжують чинити злочин депортації.

"Злочин депортації, за який росія або Радянський Союз не покаялися, він власне повертається. І ми бачимо активно це після повномасштабного вторгнення, коли вони злочин депортації, зокрема дітей, цивільного населення поширюють вже не лише на території Кримського півострова, і на інших тимчасово окупованих територіях", - зазначила Таміла Ташева.

Як повідомляли "Ми-Україна", у районі тимчасово окупованого Севастополя в Криму в ніч на 17 травня пролунали вибухи. Російська сторона заявила про роботу ППО через атаку безпілотників.

Головне