Найближчі тижні мають стати результативними для України, - Зеленський

Найближчі тижні мають стати результативними для України, - Зеленський

Європейський Союз вже затвердив переговорну рамку для України, і 25 червня очікується фактичний початок перемовин.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 23 червня.

За його словами, урядова делегація України буде в Брюсселі саме для цього.

"Реально історичний тиждень. Десятиліття Україна саме до цього йшла, і цей результат - це особистий результат кожного, хто обрав для себе 24 лютого Україну, хто бореться заради нашої держави, хто зміцнює Україну всім, чим необхідно", - зауважив президент.

Голова держави додав, що наступні тижні червня та перша половина липня мають бути для України не менш результативними, ніж травень і перша половина червня.

"Ми отримали рішення щодо нових систем "Петріот" для України й готуємо продовження роботи над постачанням додаткових систем ППО. Далекобійність зараз – це не лише питання про те, чого ми можемо досягти на полі бою, але й про те, коли взагалі завершиться війна. Чим більше ми можемо, тим швидше вдасться примусити Росію до справедливого миру", - підкреслив він.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Україна отримала і випробовує в бойових умовах 105-мм самохідну артилерійську установку 2-CT Hawkeye, яка раніше була лише на тестах в армії США.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.