Міносвіти остаточно затвердило дати НМТ-2024: коли пройде тестування

Міносвіти остаточно затвердило дати НМТ-2024: коли пройде тестування

Міністерство освіти і науки України затвердило план проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) у поточному році. Про це повідомили у пресслужбі Міносвіти.

За рішенням відомства, НМТ-2024 матиме основну та додаткову сесії. 

Дати проведення тестування наступні:

  • основна сесія: 14 травня - 25 червня;
  • додаткова сесія: 11-19 липня.

Також у Міносвіти затвердили основний та додатковий періоди реєстрації осіб, які бажають узяти участь в НМТ. Основний етап реєстрації для участі в основних сесіях НМТ триватиме з 14 березня до 11 квітня (включно).

"До 15 квітня зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (змінити предмет на вибір на інший чи змінити населений пункт в Україні/за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ)", - наголосили у Міносвіти.

З 10 до 15 травня - у додатковий період реєстрації - матимуть змогу зареєструватися для проходження НМТ під час додаткових сесій особи, які не змогли цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та ті, хто реєструвався в основний період, але їм було відмовлено.

З 8 травня зареєстровані учасники основних сесій НМТ-2024 зможуть завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення з датою, часом та місцем проведення тестування. Учасники додаткових сесій зможуть це зробити з 8 липня

У Міносвіти наголосили, що з міркувань безпеки місця проведення тестування оголошувати публічно не будуть. Учасників НМТ-2024 також закликали ніде не повідомляти цю інформацію.

Раніше "Ми-Україна" писали про те, що потрібно знати випускникам шкіл та їхнім батькам про НМТ-2024.

Головне