Лавров порівняв росіян з євреями, а США з Гітлером: Україна відповіла на цинічну заяву голови мзс рф 

Лавров порівняв росіян з євреями, а США з Гітлером: Україна відповіла на цинічну заяву голови мзс рф 

Міністерство закордонних справ України відреагувало на заяву очільника мзс рф Сергія Лаврова, в якій він порівняв росіян з євреями часів Голокосту, а США та дії їхніх партнерів - з Гітлером.

На своїй сторінці в Facebook речник МЗС України Олег Ніколенко повідомив, що українське зовнішньополітичне відомство засуджує цинічну заяву Лаврова.

Також Ніколенко додав, що поведінка російського міністра не допоможе йому уникнути покарання. 

"Глава мзс рф порівняв росіян, які ведуть загарбницьку війну, з мільйонами євреїв, вбитими нацистами під час Голокосту. Виявляється, це не російські ракети розстрілюють житлові будинки в Україні, а Захід сформував коаліцію, щоб вирішити "російське питання". Ми рішуче засуджуємо ганебну заяву Сергія Лаврова, яка паплюжить пам‘ять мільйонів жертв Голокосту", - зазначив представник МЗС України.

Крім того Ніколенко заявив, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вже звертав увагу на глибоко вкорінений антисемітизм російських еліт.

"Вітаємо швидку реакцію Єврейського конгресу Європи. Закликаємо владу Ізраїлю та єврейські організації в світі відреагувати на чергову заяву Лаврова. На Нюрнберзькому трибуналі міністр закордонних справ Ріббентроп спростовував свою участь в злочинах нацистів, але це не допомогло йому уникнути покарання. Так само як і Лавров не уникне покарання, видаючи себе та Росію за жертву", - підсумував речник МЗС України.

Як писали “Ми-Україна” раніше, позаштатний радник Офісу Президента України Олексій Арестович написав заяву про звільнення зі своєї посади

Головне