Кулеба пояснив інформацію про нібито готовність Путіна до замороження війни

Кулеба пояснив інформацію про нібито готовність Путіна до замороження війни

росія почала поширювати тези про нібито готовність диктатора Володимира Путіна до замороження війни, аби зірвати Саміт миру. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

За словами очільника українського зовнішньополітичного відомства, російський диктатор відчайдушно намагається зірвати Саміт миру, який пройде у Швейцарії 15-16 червня.

"Чому російські "джерела" раптом повідомляють ЗМІ, що Путін готовий зупинити війну на поточних рубежах? Все просто. Путін відчайдушно намагається зірвати Саміт миру у Швейцарії 15-16 червня. Він боїться його успіху. Його оточення надсилає ці фальшиві сигнали про нібито готовність до припинення вогню, незважаючи на те, що російські війська продовжують жорстоко атакувати Україну, а їхні ракети та безпілотники обрушуються на українські міста та громади", - наголосив Кулеба.

Водночас він висловив переконання - Путін не має жодного бажання припинити свою агресію проти України.

"Тільки принциповий і обʼєднаний голос світової більшості може змусити його обрати мир замість війни. Саме цього має досягнути Саміт миру. Ось чому він цього так боїться. 

І тому дуже важливо мати якомога більше лідерів з усіх континентів і частин світу. Коли весь світ висловиться на підтримку відновлення повної сили Статуту ООН і міжнародного права, росія буде змушена обрати мир", - заявив голова МЗС України.

Як повідомляли "Ми-Україна, заступник керівника ОПУ Ігор Жовква заявив, що країни, які ще не визначилися з приїздом на Саміт миру в Швейцарії, зазнають негативного впливу росії.

Головне