Критично низькі показники перетину кордну фіксуються на КПП "Шегині" та "Ягодин", - ДПСУ

Критично низькі показники перетину кордну фіксуються на КПП

Поляки продовжують перекривати рух вантажівок на шести на напрямках на кордоні. Сукупно у чергах на в'їзд в Україну станом на ранок 23 лютого стоїть понад 2450 фур, розповів в ефірі марафону "Єдині новини" речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

Він наголосив, що попри вчорашні заяви польської влади ситуація на кордоні з Польщею не змінилась.

"У чергах на території Польщі, за інформацією польських прикордонників, на усіх напрямках, де відбувається блокування руху для вантажних транспортних засобів, станом на ранок, становить десь 2460 машин. Найбільше машин - навпроти пунктів пропуску "Краківець" , "Рава-Руська" та "Ягодин". По кількісних показниках перетину кордону вантажними ТЗ, як і днем раніше, фактично найбільш критично низькі показники маємо по напрямку КПП "Шегині" та "Ягодин". По "Шегиням" кордон перетнуло десь 60 фур і така ж кількість - по напрямку "Ягодина", але тут всі машини в бік України. За останні кілька днів польська сторона не приймає жодної вантажівки. яка рухається з України в бік Польщі", - розповів Демченко.

На сьогодні протестувальники жодним чином не обмежують рух для приватного автомобільного транспорту та автобусів на усіх напрямках в обидва боки. Пасажиропотік невисокий - 65 000-70 000 осіб за добу.

Як писав "Ми-Україна" раніше, єдиний день, коли польські фермери блокували рух легковиків та автобусів це було 20 лютого. Того дня рух для цих категорій транспорту був зупинений на трьох пунктах пропуску - "Рава-Руська", "Угринів" та "Устилуг". Після 16:00 і до 18:00 рух через вказані пункти перетину нормалізувався.

 

Головне