Глава МЗС Німеччини закликала союзників створити над Україною "зимовий щит"

Глава МЗС Німеччини закликала союзників створити над Україною

Над Україною потрібно створити "зимовий оборонний щит", який захистить її від російських ракет. Про це заявила очільниця МЗС Німеччини Анналена Бербок.

У кулуарах зустрічі глав МЗС держав-членів НАТО вона наголосила, що росія продовжує атакувати цивільну інфраструктуру в Україні, тому союзники повинні захистити країну від атак у зимовий період.

"Метою росії знову є цивільна інфраструктура. Подібні атаки покликані позбавити українців узимку електрики та теплої води", - заявила очільниця МЗС Німеччини.

Також вона нагадала, що ФРН раніше надала Україні електрогенератори та комплекси ППО Patriot. При цьому Бербок закликала інших союзників України у всьому світі зробити так само та створити "оборонний щит".

Нагадаємо, за підсумками 17-го засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн", яке відбулось 22 листопада, була створена коаліція розвитку ППО.

Як повідомляли Ми-Україна, 22 листопада уряд Німеччини оголосив новий військовий пакет для України. Німеччина вирішила надати Україні ще 20 БМП Marder, пʼять санітарних всюдиходів Bronco ATTC Warthog та кілька тисяч артилерійських боєприпасів.

Головне