Електростанціям завдано значних пошкоджень: українців просять ввечері економити електроенергію

Електростанціям завдано значних пошкоджень: українців просять ввечері економити електроенергію

Українцям потрібно зменшити споживання електроенергії у вечірні години - з 19:00 до 22:00. Відповідну заяву зробили у НЕК "Укренерго".

У компанії наголосили, що саме у ці години спостерігається максимальний попит енергоспоживання. Однак через пошкодження, завдані енергосистемі російськими ударами, можливі аварії у випадку значного споживання електроенергії.

"Російські ракети та дрони вранці завдали значних пошкоджень українським електростанціям. В цьому році це вже третя масована атака на українську генерацію. Під час двох попередніх також постраждали теплові та гідроелектростанції. Їхня головна роль у енергосистемі - можливість швидко збільшувати виробництво електроенергії вранці та ввечері, коли споживання стрімко зростає. Сьогодні деякі з них не можуть це робити через руйнування, яких завдали російські терористи", - наголосили в "Укренерго".

У компанії зазначили, що нині виробництво електроенергії суттєво знизилося, що вплине на її споживання. Саме тому громадян просять споживати економно у вечірні години, коли спостерігається максимальний попит.

"Особливо велика потреба в зменшенні споживання є у вечірні години максимального попиту з 19:00 до 22:00. Будь ласка, не вмикайте в цей період потужні електроприлади, або користуйтесь ними по черзі. Це допоможе енергосистемі безпечно пройти цей важкий період", - звернулися до громадян в "Укренерго".

Як повідомляли "Ми-Україна", державна енергогенеруюча компанія "Центренерго" в результаті російської агресії втратила 100 відсотків генерації

Головне