Буданов відреагував на пропозицію Кадирова звільнити українців з полону в обмін на зняття санкцій

Буданов відреагував на пропозицію Кадирова звільнити українців з полону в обмін на зняття санкцій

Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов відреагував на інформацію, яка з'явилася у ЗМІ, про готовність глави Чечні Рамзана Кадирова звільнити українських заручників в обмін на зняття санкцій з його родини.

Як зазначив Буданов в ефірі національного телемарафону "Єдині новини", пропозиція Кадирова, зроблена через медіа, є дещо дивною.

"Я взагалі досить дивно сприймаю заяви, які з'являються через медіа. Якщо людина хоче щось вирішити, він знає, на кого треба вийти. Якщо не знає - йому підкажуть. Але повірте мені, він (Кадиров, - ред.) - знає. А пропонувати через медіа "зніміть санкції з моєї родини" третім країнам і "віддайте мені моїх коней", до речі, які знаходяться в іншій державі, ну це трішки дивно, як на мене", - заявив очільник ГУР МОУ. 

Нагадаємо, раніше у ЗМІ зявилася інформація, що глава Чечні Рамзан Кадиров звернувся до США з пропозицією повернути українських полонених в обмін на зняття санкцій з його рідних. Зокрема, колишньому американському розвіднику Скотту Ріттеру під час візиту у Грозний передали список полонених, яких Кадиров готовий звільнити.

Як повідомляли "Ми-Україна", 3 січня в Україну з російського полону вдалося повернути понад 200 українських військових та цивільних осіб. Серед них є захисники, які боронили Маріуполь та "Азовсталь".

Головне