Буданов прокоментував перебіг процесу обміну полоненими "всіх на всіх"

Буданов прокоментував перебіг процесу обміну полоненими

Україна максимально наблизилася до того, щоб російська сторона погодилася на обмін полоненими у форматі "всіх на всіх". Про це розповів очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов в ефірі марафону "Єдині новини".

"Процес триває й станом на зараз. Є певні технічні труднощі. Я вважаю, що через не зовсім правильну позицію рф. Але ми й це подолаємо", - сказав голова військової розвідки.

Він додав, що ситуація не така складна, як здається.

Як відомо, представник ГУР МО Андрій Юсов в інтерв'ю "Укрінформу" повідомив, що українська сторона проведенням обміну всіх на всіх” і цей формат не потребує паритету за кількістю військовополонених. Він визнав, що "ми не можемо сказати, що це питання найближчих днів".

Нагадаємо, раніше Буданов розповідав, що добровільно здаються близько 20% російських полонених. За його словами, в України набагато менше "обмінного фонду", ніж у росії.

"В перші дні вторгнення рф нахапала тут страшну кількість заручників, у тому числі цивільних, пенсіонерів силових структур, просто людей, які, вони вважали, що є хтось страшний для них, ну і так далі", – розповів голова ГУР МО.

Як писав "Ми-Україна" раніше, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомила про повернення з окупованої території ще однієї дитини. Йдеться про хлопчика на ім’я Давид.

Головне