Авіакатастрофа в Броварах: Джо Байден разом із дружиною висловив співчуття родинам загиблих

Авіакатастрофа в Броварах: Джо Байден разом із дружиною висловив співчуття родинам загиблих

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден та його дружина Джилл висловили співчуття всім родинам загиблих та постраждалих в результаті трагедії в Броварах на Київщині. Про це повідомили в пресслужба американського президента. 

“Ми з Джилл надсилаємо наші найглибші співчуття родинам усіх загиблих у трагічній катастрофі гелікоптера в Україні сьогодні вранці, в тому числі міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського та інших високопосадовців української влади. Наші серця також з десятками цивільних осіб, які були вбиті або поранені, в тому числі з безцінними дітьми, та їхніми родинами", - йдеться в повідомленні.

Крім того, американський президент підкреслив роль загиблого керівника МВС України Дениса Монастирського та його команди у розбудові демократії в Україні.

"Пан Монастирський та його команда були глибоко залучені у збереження демократії в Україні - як у її захисті від російської агресії, так і до життєво важливої роботи щодо реформ для зміцнення українських інституцій у цій війні та в майбутньому. Як реформатор і патріот, пан Монастирський відстоював волю українського народу. Ми продовжуватимемо шанувати цю спадщину, докладаючи зусиль для зміцнення українських інституцій, і в нашому незмінному партнерстві з народом України підтримувати яскраве полум’я свободи", - зазначив Байден.

Також президент Сполучених Штатів Америки запевнив, що його країна й надалі буде підтримувати Україну у війні проти росії.

Як повідомляли “Ми – Україна” раніше, адміністрація президента США Джо Байдена виділить $125 мільйонів на електричні компоненти та інші матеріали, які допоможуть Україні усувати наслідки російських ударів по енергетичній інфраструктурі. 

Головне