США виділять $125 млн на відновлення енергосистеми України

США виділять $125 млн на відновлення енергосистеми України

Адміністрація президента США Джо Байдена виділить $125 мільйонів на електричні компоненти та інші матеріали, які допоможуть Україні усувати наслідки російських ударів по енергетичній інфраструктурі. Про це заявила глава Агентства США з міжнародного розвитку Саманта Пауер, пише Associated Press.

За її словами, кошти будуть спрямовані на закупівлю резервного живлення для систем водопостачання та централізованого теплопостачання Києва.

Крім того, це допоможе поповнити запаси газових турбін, трансформаторів та іншого енергетичного обладнання.

Пауер уточнила, що $125 мільйонів будуть виділені в межах додаткового фінансування України, ухваленого Конгресом у грудні минулого року. 

Нагадаємо, з жовтня минулого року росія б'є ракетами по критичній інфраструктурі Україні. Відтоді окупанти здійснили вже більше десяти таких ударів. Таким чином агресор намагався змусити українців піти на мирні переговори, однак всі плани агресора були зруйновані.

Як повідомляли “Ми – Україна” раніше, очільник Офісу президента України Андрій Єрмак зустрівся з делегацією Сполучених Штатів Америки на чолі із заступницею державного секретаря США Венді Шерман. 

Головне