ATACMS здатні знищити Кримський міст, - Буданов

ATACMS здатні знищити Кримський міст, - Буданов

росія захопила Крим, щоб перетворити його на велику військову базу та контролювати більшу частину південного узбережжя України. Однак ракети великої дальності ATACMS можуть зруйнувати Кримський міст.

Про це заявив начальник ГУР МО України Кирило Буданов в інтерв'ю The Philadelphia Inquirer.

Буданов зазначив, що якщо відрізати росіян на Кримському півострові від постачання, це змусить їх підкоритися.

Керівник української розвідки погодився з думкою колишнього командувача армії США в Європі Бена Ходжеса, що це стане ключовим фактором для того, щоб змусити Путіна захищатися.

"Я повністю підтримую думку генерала Ходжеса. Тож нам потрібно зробити все, щоб це реалізувати", - сказав Буданов.

Також він вважає, що ракети великої дальності ATACMS, які США передали Україні, можуть зруйнувати Кримський міст. Ті, хто вважає, що ATACMS недостатньо потужний для цього, помиляються.

"Вони повинні читати технічні посібники. Питання лише в кількості ракет, але, в принципі, вони дозволять нам виконати таку місію", - підкреслив Буданов.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Тайвань проведе щорічні п'ятиденні військові навчання наприкінці липня, які цього року будуть максимально наближені до реальних бойових умов для підготовки армії до потенційних загроз з боку Китаю.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.