Також понівечені лінія електропередач та газогони.
Також понівечені лінія електропередач та газогони.
Російські окупаційні війська вдень 15 жовтня обстріляли два райони Дніпропетровської області - Нікопольський та Криворізький. Внаслідок цього було пошкоджено десятки будинків.
Російські війська гатили по Нікопольському району Дніпропетровської області з важкої артилерії. Внаслідок цього дві людини було поранено.
Російські окупанти у ніч проти 9 вересня знову обстріляли Нікопольщину в Дніпропетровській області, повідомили в ОВА.
Російське окупаційне військо не припиняє тероризувати Дніпропетровську область. Ворог знову обстріляв Нікопольщину, для атаки застосував...
Внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС та, як наслідок, спаду води в Каховському водосховищі Нікопольщина практично повністю залишилася без...
Російські окупаційні війська продовжують обстрілювати Нікопольський район Дніпропетровської області
Обстріли Нікопольщини не припиняються, однак окупаційне військо дещо змінило тактику здійснення атак на цей район Дніпропетровської області....
Відбувся 76-й обмін полоненими
На цю годину відомо про дев'ятьох травмованих
Відтепер українці, які живуть в Молдові, зможуть набути громадянство України за спрощеною процедурою
Ми використовуємо cookies для забезпечення роботи сайту, аналітики та показу вбудованого контенту (наприклад, відео з YouTube). Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.