У Підмосков'ї діти закрили у сараї 11-річного хлопчика і спалили його живцем

У Підмосков'ї діти закрили у сараї 11-річного хлопчика і спалили його живцем

В росії кілька дітей живцем спалили 11-річного хлопчика. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Трагедія сталася у Підмосков'ї в місті Раменське. Наразі відомо, що діти посварилися і 11-річного хлопчика замкнули в сараї. Двері у будівлю діти забили цвяхами, після чого підпалили сарай. Згодом вони намагалися допомогти другу вибратися з палаючої будівлі, однак у них не вийшло. Після цього вони покликали на допомогу дорослих, однак вони не встигли врятувати дитину.

"Вони ламали клямки, намагалися зруйнувати лопатою споруду, але це не допомогло, вогонь був занадто сильний. Коли дорослі зламали сарай, дитина вже сильно обгоріла і померла", - йдеться у повідомленні.

Місцева поліція вже почала проводити розслідування трагедії. Вони намагаються встановити, хто саме здійснив підпал, однак поки це невідомо.

У Підмосков'ї діти живцем спалили хлопчика
У Підмосков'ї діти живцем спалили хлопчика

Як повідомляли "Ми-Україна", у Київській області правоохоронці затримали п’ятьох осіб, яких підозрюють у знущаннях та сексуальному насильстві над 11-річною дівчинкою. Четверо з них є неповнолітніми.

Раніше стало відомо, що у місті Бровари, що на Київщині, чоловік зґвалтував чотирирічну дівчинку. Затриманий виявився працівником одного з ліцеїв у Броварах. Раніше він також працював у сфері освіти в Бердянську.

Головне