Росіяни та білоруси не зможуть голосувати на місцевих виборах в Естонії 

Росіяни та білоруси не зможуть голосувати на місцевих виборах в Естонії 

В Естонії росіянам та білорусам хочуть заборонити голосувати на місцевих виборах, пише ERR.

У Міністерстві юстиції Естонії пояснили, що держава “не в стані забезпечити громадянам рф свободу від впливу країни їх громадянства”.

“Іноземці, які проживають в Естонії з довгостроковою чи постійною посвідкою і досягли віку 16 років на день виборів, можуть голосувати на місцевих виборах. Наступні такі вибори відбудуться у 2025 році”, - йдеться в повідомленні.

Нарзі таке право громадян рф в Естонії створює загрози для внутрішнього спокою та національної безпеки. Країна не може гарантувати, що місцеві росіяни вільні від впливу країни свого громадянства.

Уряд країни зазначив, що росіянам, які проживають на території Естонії приходили повістки, де від них вимагають з’явитися у російський військкомат.

Нагадаємо, що Естонія виділила для України новий пакет військової допомоги. Він буде включати медичні засоби та обладнання для боротьби з дронами.

Як повідомляли “Ми-Україна”, Естонія на засіданні Кабміну підтримала пропозицію міністра оборони Ханно Певкура та ухвалила рішення відправити в Україну 150 одиниць стрілецької зброї та боєприпасів до неї. 

Головне