Росіяни почали проводити "вибори" на тимчасово окупованих територіях України, - ЦНС

Росіяни почали проводити

Російські окупанти у четвер, 31 серпня, почали проводити на захоплених українських територіях "вибори" до псевдомісцевих рад та "законодавчих органів". Про це повідомили у Центрі національного спротиву.

"Відсьогодні на тимчасово окупованих територіях росіяни почали проводити "вибори" до псевдомісцевих рад та "законодавчих органів".

Так, на загарбаних землях Донецької та Запорізької областей росіяни до 8 вересня будуть проводитись так зване "дострокове голосування". Тобто, "вибори" за місцем проживання", - йдеться у повідомленні.

Крім того, з 2 вересня почнеться "дострокове голосування" на ТОТ Луганської та Херсонської областей. А з 8 по 10 вересня "вибори" проходитимуть на дільницях. 

"Така розтягнута схема необхідна росіянам аби приховати явку та відсутність інтересу місцевих до "волевиявлення". Вже 8 вересня росіяни планують завезти масовку з псевдостудентських друзів, а також з гастролерів з рф для фіксації явки на кількох обраних дільницях.

Наразі ж "члени виборчої комісії" у присутності російських солдатів обходять помешкання українців аби виявити охочих "голосувати", - йдеться у повідомленні.

Також в ЦНС додали, що окупанти вже працювали за такою схемою - у минулому році на "референдумі".

"Закликаємо українців не відчиняти двері окупантам, а за можливості залишити регіон чи своє помешкання на період "дострокового голосування", - заявили в ЦНС.

Раніше "Ми-Україна" писали, що українців на тимчасово окупованих територіях майже відразу ж відправляють на фронт після отримання російського паспорта. 

Головне